Ludnica u Granadi - preokret, tri crvena, tri gola, Valensija pala u finišu

sreda 30.12.2020.
18:58

Velika pobeda Granade.

EPA-EFE/Kiko Huesca

Fudbaleri Granade pobedili su na svom stadionu ekipu Valensije rezultatom 2:1 (1:1) u 16. kolu La Lige.

Danas smo videli sve - tri crvena kartona, poništeni pogodak, tri gola i pobedu Grande.

U 15. minutu Granadi je poništen gol Kenedija, kojem je prethodio faul, pa je VAR reagovao i promenio odluku sudije.

Valensija je u 36. minutu uspela da povede, strelac je bio Kevin Gameiro posle asistenije Čeriševa.

Ipak, Granada je uspela da izjednači u finišu prvog dela igre, ovaj put Kenedijev gol ništa nije moglo da poništi - 1:1.

U drugom delu igre videli smo mnogo grublju igru, Valensija je u razmaku od samo tri minuta ostala sa dvojicom igrača manje u polju, pošto je u 70. minutu isključen Džejson zbog drugog žutog kartona, a potom je već u 73. isključen i Guedeš zbog prigovora sudiji.

Granada je dvojicu više imala samo tri minuta, pošto je u 76. Duarte zaradio direktan crveni zbog oštrog starta.

I pored ovog ludila, Granada je u 88. minutu uspela da dođe do pobede, sjajni Horhe Molina koji je zamenio Soldada, postigao je pogodak za preokret - 2:1.