subota 23.11.2019.
19:26

Njegov tim nikako da se vrati u formu.

EPA/CAROLINE BLUMBERG

MOL Fehervar, koji i ove sezone sa klupe predvodi srpski stručnjak Marko Nikolić, sjajno je započeo novu sezonu, vezao šest prvenstvenih pobeda u prvih šest kola i delovalo je tada da bi ovaj tim, pojačan i Danilom Pantićem, mogao da bude možda i glavni kandidat za osvajanje titule.

Međutim, kako sezona odmiče, Nikolićev tim igra sve slabije.

U poslednjih pet mečeva u prvenstvu, MOL Fehervar je savladao samo poslednjeplasiranu ekipu Kapošvara uoči prvenstvene pauze.

Večeras, na svom terenu, ekipa Marka Nikolića doživela je novi udarac, i to na svom terenu, u duelu sa Puškaš Akademijom.

Gosti su slavili sa 3:1, najveći deo posla obavili su u prvom poluvremenu kada su poveli sa 2:0.

Nikolić je pokušao dvostrukom izmenom da trgne svoju ekipu, Pantić i Milanov su ostali u svlačionici, priliku su dobili Kovač i Hodžić, ali umesto preokreta, Đurčo u 77. minutu postiže svoj drugi gol za nedostižnih 3:0 u korist Puškaš Akademije.

Tek u 90. minutu, Juhaš je ublažio poraz domaćeg tima i postavio konačnih 3:1.