sreda 30.10.2019.
23:05

Dočekasmo i to!

EPA-EFE/JUANJO MARTIN

Konačno fantastična partija fudbalera Real Madrida koji je uspeo da slavi protiv Leganesa na svom terenu rezultatom 5:0.

Furiozno je igrao Real Madrid u prvom poluvremenu.

Već nakon prvih deset minuta videli smo dva gola u mreži gostiju, Rodrigo je u 7. minutu postigao gol nakon asistencije Benzeme za 1:0, a onda je i Toni Kros jedan minut kasnije pogodio za 2:0, takođe na asistenciju francuskog fudbalera.

Tačku na prvo poluvreme stavio je Serhio Ramos iz penala, a rezultat je mogao da bude i ubedljiviji da je Karim Benzema iskoristio jedan na jedan situaciju.

Tibo Kurtoa nije imao nikakvog posla večeras, što dovoljno govori o nadmoći Real Madrida na ovoj utakmici protiv Leganesa.

Karim Benzema je večeras zaslužio gol i konačno ga je postigao u 69. minutu nakon penala koji je napravio Omeruo.

Odmah nakon gola Benzeme zamenio ga je Luka Jović, a ponovo se desilo da srpski fudbaler postigne gol koji je poništen zbog milimetarskog ofsajda, ako je do njega uopšte i došlo.

Prethodno je imao dobru šansu kada je levom nogom šutirao pored gola, videla se njegova želja da prekine golgeterski post u Real Madridu što se, na sreću svih nas, i desilo.

Igrao se prvi minut nadoknade, Karvahal je pronašao Jovića koji glavom postavlja konačnih 5:0!

Mogao je Luka da postigne još jedan gol do kraja utakmice, ali je golman Leganesa uspeo da mu odbrani šut.

32 Komentara

REVØLT
Thursday, 31.10.2019
11:53
Čeki
02:19

Kakva pristrasnost u tekstu prema Jovicu. Decko jeste dobro odigrao i dao taj gol, ali onaj koji mu je ponisten zbog ofsajda je dobra odluka. Ofsajd je bio ocigledan, nikako milimetarski, jos se sumnja dal ga je uopste bilo. Ja znam da nasi vole dosta da ga pravdaju, ali ne treba mu to, borio se i evo, gol je dosao konacno.

Dorotej
00:48

Luka odlično odigrao. Više puta istrčao kontre. Puno energije pokazao. Poništili mu i gol glavom zbog "tankog" ofsajda. Pri tome je pokazao majstorstvo, odlično kretanje - brzo se otkrio pa cimnuo glavom. Razbio je maler. Sada će početi da trpa samo da Zidan počne da mu veruje i daje šansu da krene kao starter. Treba to sa Tumbakovićem srediti da zaigra sa Mitrovićem u tandemu. Reprezentacija ga treba.

Johny_Quid
01:55

Cemu negativni ljudi zaboga

El Clásico leyendas
00:28

e ovo se zove igra . Zidan je zadrzao tu neku naviku iz proslog mandata da stalno rotira , al u to vreme je imao 2 dobra tima . od sad stalno ovih istih startnih 11 i bice dobro.

Sveznalac-NoviProfil
00:18

Cestitam Jovic i nadam se da si razbio maler.

Al-Ahli najtrofejniji na svetu
00:15

definitivno najbolja utakmica Reala ove sezone,svi igraci su odigrali na visokom nivou...Rodrygo ce biti igracina i deluje mi da je mnogo bolji igrac od Viniciusa,igra mirno i jednostavno i nista ne radi na brzinu,iz 3 suta ima vec 2 gola(s druge strane Vinicusu je trebalo 24 suta da bi postigao 2 gola za Real)...Hazard i Rodrygo su bili fantasticni po bokovima,lako su lomili protivnike i prolazili kao da ih nema...Benzema najbolji igrac Reala trenutno...eto konacno Jovic neverovatno mi je drago zbog njega i nadam se da ce sad da udje u seriju

Hannibal Lecter
09:35

dobar je vinicius ali je imao tezu povredu krajem sezone. U trenutku kada je explodirao zadesio ga maler. Pitanje je samo ko ce visiti kada dodje Mbappe

Friday, 08.11.2019
08:01

ma vaskezu je ovo poslednja sezona, pitanje je sta ce raditi sa Asensijom posle povrede... kada dodje Mbappe i ako uspeju dobiti bitku za Sanca bici paklena guzva...

Friday, 01.11.2019
14:42

bejl odlazi sigurno...vinicius,rodrygo i jovic ce biti neki trio za buducnost...mada tu su jos asensio i lukas vaskez kao i dosta igraca na pozajmicama koji igraju bas te pozicije...rekao bih da ce vaskez visiti ali njega niko ne moze da izbaci iz tima

Fan Celsija
00:11

Ајде са срећом

Superliga
00:10

Tek ce da busiiii!!! Ajmo Luka majstoreeee!!!

Žex_plavac
00:10

Hvalim te Bože

LUZERPOOL
00:10

sad ce te od jovica napravit Ronalda od jedne utakmice. Jovic leti iz Reala veoma brzo.Perica Ognjenovic 2

Romano
00:15

Hahah ako si im reko..

09:37

druze mogu oni da pricaju kako hoce, po zakonu nemaju obavezu da poznaju naš jezik.

Dorotej
00:40

Kome je to "reko"? Za početak popravi srpski. Da vas nije sram navijače Partizana! Nekad je bilo ušao đavo i Pančevce, a sada je evidentno da je ušao đavo u navijače Partizana.

GoHardV3
00:19
Crveni Lucifer
00:10

Nappokon dade gol posle sto utakmica i odmah slavlje ko da je dao u finalu svetskog prvenstva, ima da izlaze zasebne vesti o bravurama bucka, hvalospevi narednih mesec dana i naravno promena misljenja zidana o njemu kako odjednom ne moze bez njega

Dorotej
00:36

Kako te bre nije sramota. Jović je pre svega srpski fudbaler. Nije važno gde je ponikao. Navijam za sve srpske fudbalere koji igraju u stranim klubovima. Strašno u šta ste se pretvorili navijači Partizana da se čoveku gadite. Jović je danas odigrao odlično tih 20 minuta koje je dobio.