petak 16.09.2022.
22:37

Dramatična završnica.

bundesliga.com

U prvom meču 7. kola nemačke Bundeslige fudbaleri domaćeg Majnca i Herte iz Berlina odigrali su nerešeno 1:1 (0:1).

Herta je bila na pragu pobede, ali je Majnc stigao do boda golom u poslednjim trenucima meča!

Herta je pre ovog susreta imala samo jednu pobedu, dok je Majnc bio u mnogo boljoj poziciji i sa eventualnom pobedom popeo bi se na treće mesto na tabeli.

Gosti iz Berlina prvi su poveli golom Luke Trosara u 30. minutu, posle asistencije Ejukea i smušene reakcije igrača Majnca u odbrani.

Minimalnu prednost tim iz prestonice je uspevao je da sačuva do samog kraja, ali je Majnc uspeo da dođe do bitnog boda golom Antonija Kasija u 94. minutu meča za veliko slavlje domaćih navijača!

Herta se posle ove utakmice nalazi na 12. mestu sa 6 osvojenih bodova, dok Majnc sada 6. sa 11 bodova.