ponedeljak 12.02.2018.
22:37

"Plavci" rutinski odrađuju posao na svom stadionu protiv ekipe iz Birmingema.

Epa/Peter Powell

Čelsi je u okviru 27. kola dočekao VBA, a nakon 70ak minuta igre na semaforu je stajalo 3:0 za domaćina.

"Plavci", koji su doživeli dva teška poraza u prethodna dva kola (0:3 Bornmut, 4:1 Votford), danas bez većih problema uspevaju da dođu do golova protiv "Vrećica".

Poveli su sredinom prvog poluvremena preko Azara, taj gol pogledajte OVDE, a na 2:0 je nakon 20ak minuta igre u nastavku povisio Viktor Mouzes.

Treći gol bila je prava majstorija Edena Azara, odlično je ušao unutra sa desne strane i lukavo, udarcem u bliži ugao prevario Fostera.