21:24

Lazar Marković i Radosav Petrović danas nisu igrali za Sporting...

twitter.com
twitter.com

Čaves i Sporting su ukrstili koplja danas u okviru 17. kola portugalskog šampionata, a pobednika nije bilo, završeno je 2:2.

Golom Lopesa u 4. minutu domaćin je poveo, ali je Bas Dost sa dva gola doneo prednost Sportingu.

Ipak, do izjednačenja domaćin je stigao u 88. minutu preko Martinsa i tako im doneo veliki bod u nadi da mogu do evropskih takmičenja ove sezone.

Nelson Semedo, meta Mančester junajteda u ovom prelaznom roku, je dobio crveni karton u 73. minutu i tako olakao posao domaćinu do kraja utakmice.

Ponovo nisu igrali ni Lazar Marković i Radosav Petrović, prvi je presedeo meč na klupi, dok Petrović nije bio ni među 18.

Marković sve ređe dobija šansu da zaigra u prvom timu zbog žestoke konkurencije, sigurno je da i u Liverpulu nisu zadovoljni tim podatkom...