sreda 16.11.2016.
10:02

Izgleda da baš nije po ukusu Kastiljanaca!

BETA/AP Photo/Jon Super

Španci su juče igrali 2:2 sa Engleskom u prijateljskom meču, mediji u Madridu su razočarani prvim poluvremenom kada je domaćin bio mnogo bolji tim. Vodili su sa 1:0 posle prvog dela, bili nadomak trijumfa kada je Vardi prekinuo golgeterski post, ali su u poslednjih pet minuta gosti golovima rezervista Jaga Aspasa i Iska stigli do remija.

"Marka" i "AS" nisu imali milosti prema igračima koji su igrali u prvom delu. Madridski mediji su se složili da je Mata zaslužio "nulu", njega je zamenio Koke.

"Marka" je najnižu ocenu dodelila još Vitolu, Tijagu Alkantari, Adurizu i Injigu Martinezu.

Što se katalonskih medija tiče, oni su izgleda gledali drugu utakmicu, Mata je dobio bolju ocenu od petorice saigrača.

U svakom slučaju delovao je loše što svakako nije ohrabrenje za Murinja pred meč sa Arsenalom.