Mediji u Engleskoj - Markec startuje protiv Vile!

četvrtak 11.09.2014.
22:16

Povreda Danijela Staridža otvorila je vrata Lazaru Markoviću da zaigra u Liverpulu od prvog minuta meča protiv Aston Vile.

Beta/AP Photo/Bogdan Maran

Danijel Staridž se povredio na treningu reprezentacije Engleske, odsustvovaće neko vreme sa terena, a Brendan Rodžers će utakmicu protiv Aston Vile morati da spremi bez njega.

Mediji u Engleskoj, posebno u Liverpulu, pišu da Brendan Rodžers neće igrati sa dva klasična napadača kao u prethodnoj utakmici sa Totenhemom, već će u napadu od prvog minuta biti samo Mario Baloteli.

U člancima se u Engleskoj moglo naći da će Henderson i Lalana meč gledati sa klupe, ali da će dobiti šansu, dok će se kao starter u ovom timu naći Lazar Marković.

Na ovu stvar mediji gledaju kao nešto sigurno, s obzirom na ulogu koju je Markec imao danas na treningu Redsa.

Od ostalih, veruje se da će priliku dobiti i Fabio Borini, ali tek u drugom poluvremenu.

Evo i kako bi mogao da izgleda tim Liverpula u meču sa Aston Vilom u subotu od 18:30.