sreda 09.08.2017.
23:02

U Kataniji su se danas sastali Milan i Betis, a gosti su uspeli da slave.

EPA/ALEKSANDAR PLAVEVSKI

Milan je prvi pripretio danas, nakon slobodnog udarca Andre Silva je pogodio mrežu, ali je taj gol poništen zbog ofsajd pozicije.

Za jednu prijateljsku utakmicu viđeno je dosta žutih kartona u prvih 25 minuta, čak tri među kojima je bio i Leonardo Bonući.

Betis je došao do gola u 66. minutu meča, Fabian Ruiz je uputio pravu raketu ka golu Milana, Donaruma je bio potpuno nemoćan, 0:1.

Ipak, samo 10 minuta kasnije, Milan je stigao do izjednačenja. Korner je izveo Čalhanoglu, i Gomez i Silva su bili faulirani, a sudija nije imao dilemu, pokazao je na belu tačku.

Andre Silva je uspeo da realizuje penal i tako izjednači na 1:1.

Ipak, gosti stižu do pobede golom Sanabrije u 90. minutu meča i to iz penala.