Milijaš drži Manisu u životu!

subota 13.12.2014.
15:43

Srpski internacionalac Nenad Milijaš ponovo je bio najzaslužniji za bod koji je Manisa osvojila na gostovanju Adana Demirsporu.

manisaspor.org.tr

Bivši kapiten Crvene zvezde Nenad Milijaš još jednom je demonstrirao klasu u dresu Manise ali je i ovoga puta njegova ekipa ostala bez čitavog plena.

Prošle nedelje Milijaš je golom iz slobodnog udarca postigao utešni gol u porazu od Samsunspora a danas je ponovo bio precizan u remiju (1:1) sa Adana Demirsporom.

Iskusni vezni fudbaler našao se na klupi na početku utakmice a priliku da igra dobio je tek od 50. minuta.

Nedugo zatim, u 68. minutu Nenad Milijaš pogađa protivničku mrežu za vođstvo Manise koje nije dugo ostalo na snazi.

Svega dva minuta traja je radost gostiju a onda je Ozgoz pogodio za 1:1 i tako postavio, pokazalo se, konačan rezultat duela 13. kola Prve turske lige.

Manisa nakon remija sa Adana Demirsporom ostaje na pretposlednjoj poziciji na tabeli sa 11 osvojenih bodova a prostom računicom dolazi se do podatka da bi bez četiri prvenstvena pogotka Nenada Milijaša ovaj tim bio na mizernih 6 bodova.