18:46

Prvi poraz Vladana Milojevića od dolaska na klupu Al Ahlija.

Beta/Branislav Božić/Ds

Vladan Milojević nije uspeo da uvede ekipu Al Ahlija u pobednički niz.

Posle minimalne pobede nad Al Fejhom (1:0), na svom debiju na klupi ovog saudijskog kluba, doskorašnji trener Crvene zvezde je sa svojim novim timom upisao i prvi poraz.

Al Ahli je danas gostovao ekipi Al Tavona, čiji napad predvodi bivši fudbaler Partizana Leandre Tavamba, a na kraju domaćin je slavio sa 1:0.

Gol odluke postigao je Brazilac Nildo Petrolinja, već u desetom minutu meča.

U pobedničkoj ekipi, Leandre Tavamba je na terenu proveo 63 minuta, kada je zamenjen, a na drugoj strani Vladan Milojević se svih 90 minuta uzdao u Marka Marina, donedavnog kapitena Crvene zvezde.

Ovo je Al Ahliju sedmi poraz u sezoni i ostao je na trećem mestu na tabeli, sa 14 bodova manje od vodećeg Al Hilala, dok se Al Tavon probio na sedmo mesto, prekinuvši seriju od dva uzastopna poraza.