četvrtak 11.02.2021.
20:12

Bivši trener Zvezde ispustio važnu pobedu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/MO

Fudbaleri Al Ahlija, koje sa klupe predvodi nekadašnji trener Crvene zvezde Vladan Milojević, ispustili su pobedu u derbiju prvenstva Saudijske Arabije protiv Al-Itihada odigravši 1:1 u derbiju 18. kola.

Strelac vodećeg gola na meču, koji je od starta počeo bivši reprezentativac Srbije Ljubomir Fejsa, bio je rezervista Abulrahman Gareb u 24. minutu, samo pet minuta pošlo je ušao u igru umesto Rumuna Aleksandrua Mitrite.

Saudijski fudbaler se lepo snašao i sa ivice šesnaestersa preciznim udarcem poslao loptu u mrežu.

Ekipa Al-Itihada je imala terenski posed, a do izjednačenja su stigli u 86. minutu

Al-Itihad je tako stigao do boda golom defanzivca Ahmeda Hegazija, posle velike konfuzije domaćih u kaznenom prostoru nakon kornera, a Al Ahli je u poslednjim minutima meča ostao bez čela tabele.

Ovim remijem na čelu tabele šampionata Saudijske Arabije ostao je Al Šabab, sa svega bod više od Al Ahlija.

Dodajmo i to da je u redovima Al-Itihada Aleksandar Prijović igrao 88 minuta.