Miloje opet nije pobedio, da li je FSS-u sad nešto jasnije?
Završen saudijski derbi koji se i u Srbiji nestrpljivo iščekivao.
Povezane vesti
''Srpski derbi'' u Azerbejdžanu - Saša Ilić bez rešenja za Veljka Simića, ''Džigi'' Ninković nije uspeo mnogo da promeni
Javna prepucavanja pred ''Grofovu'' promociju, klub reagovao saopštenjem!
Jović nije zadovoljan: "Umoran sam, igram stalno, a bez priprema"
Poljubac u glavu jesenjeg šampiona posle 18 godina - AEK se sprema za prelazni rok
U okviru 13. kola saudijske Premijer lige, Al Ahli koji sa klupe predvodi Vladan Milojević dočekao je vodeću ekipu Al Hilala, a pobednika na kraju nije bilo. Ni golova - završeno je 0:0.
To znači da je Al Hilal zadržao tri boda prednosti u odnosu na ekipu Vladana Milojevića, koja je ostala na trećoj poziciji na tabeli.
Meč je mogao povoljnije da se završi po domaće da je Al Somah u devetom minutu iskoristio jedanaesterac, ali napadač Al Ahlija nije bio precizan sa bele tačke.
Ljubomir Fejsa je odigrao ceo meč u Milojevićevom timu, dok Marka Marina nije bilo u protokolu.
Ovo je već treća uzastopna utakmica u kojoj Al Ahli nije pobedio, ali je za razliku od prethodne dve u kojima je pretrpeo ubedljive poraze, danas uspeo da osvoji bod protiv najtežeg rivala i nagovesti povratak u formu.
Ono što je za čelnike FSS možda najteže posle ove utakmice je što je posle ovog remija ostalo nejasno kakav će dalji Milojevićev status biti u Al Ahliju narednih dana. Znate već, Milojević je jedna od najvećih želja čelnika FSS za novog selektora Srbije, ali ako on ostane u Al Ahliju, ta želja im neće biti ispunjena.

0 Komentara