petak 20.04.2018.
22:41

Zaslužuju mesto u eliti!

fulhamfc.com

Fudbaleri Fulama pobedili su u gostima ekipu Milvola rezultatom 3:0, a Aleksandar Mitrović je ponovo heroj ekipe Slaviše Jokanovića!

Mitrović je najpre bio najzaslužniji kod prvog gola, kada je raspalio po lopti sa 25 metara, a na odbijenu naleteo Sesenjon, a potom je u poslednjim trenucima meča pogodio malu mrežicu za konačnih 3:0!

Posle 0:0 u prvom delu igre, Fulam je u drugom delu razbio svog rivala.

Mitrović je u 46. minutu šutirao sa preko 25 metara, golman odbio samo do Sesenjona koji je lako pogodio za 0:1.

Potom je u 56. minutu Mekdonald postigao novu golčinu sa skoro 30 metara i tada je već sve bilo gotovo.

U poslednjim minutima, Mitrović je nastavio svoju golgetersku seriju, sa ivice šesnaesterca je pogodio malu mrežicu za 0:3. Njegov novi gol pogledajte OVDE.

Fulam je sada barem privremeno na drugoj poziciji sa 85 bodova, Kardif ima 83, ali i dva meča manje.