22:36

Fulam upisao nova tri boda i sve izglednije je da ćemo ga ponovo gledati u Premijer ligi.

EPA-EFE/PETER POWELL

Aleksandar Mitrović nastavlja tamo gde je stao.

Postigao je svoj 19. gol u Čempionšipu ove sezone, ubedljivo je najbolji strelac šampionata i nema sumnje da je Fulam napravio najbolju moguću stvar pošto je uspeo da ga zadrži u svojim redovima.

Danas je na krilima Aleksandra Mitrovića uspeo da savlada nekadašnjeg šampiona Premijer lige, ekipu Blekburna sa 0:7 (0:2).

Mitrović je bio strelac drugog gola za svoj tim nakon asistencije Serija iz kornera, a prethodno je strelac u 6. minutu bio Kebano.

Mitrović je sa dve asistencije počeo drugo poluvreme, oba puta je asistirao Vilsonu, da bi Kebano svojim drugim golom rešio sve dileme u 79. minutu.

Pogodio je Muniz Rodrigo u 81. minutu za 0:6, a konačnih 0:7 postavlja isti igrač u 1. minutu nadoknade.