Mitrovićevo rvanje sa odbranom Totenhema, da li je Fulam oštećen za penal?

nedelja 20.01.2019.
20:22

Srpski reprezentativac vodio je veliku borbu sa defanzivcima Totenhema, nažalost nije uspeo da se upiše u strelce.

Beta/Dave Thompson/PA via AP

Fulam je imao odličnu priliku da iznenadi favorizovane goste, vodio je sa 1:0 posle prvog poluvremena, ali u nastavku nije uspeo da tu prednost sačuva, na kraju je ostao bez ijednog boda.

Totenhem je slavio sa 2:1, a Aleksandar Mitrović i dalje čeka na svoj prvi gol u 2019. godini.

Možda u 14. minutu meča trebalo da dobije priliku da to učini sa bele tačke, kada je posle kornera povučen za dres i oboeren u kaznenom prostoru gostiju, ali se sudija nije oglasio.

Tokom čitavog meča Mitrović je vodio borbu sa Kolumbijcem Sančezom, bilo je tu i rvačkih zahvata, a zbog jednog takvog srpski napadač je dobio i žuti karton u drugom poluvremenu.