Monako iskoristio poraz Parižana, veče domaćina u Ligi 1

subota 02.12.2017.
21:53

Večeras je odigrano pet mečeva u Ligi 1.

EPA/SEBASTIEN NOGIER

Fudbaleri Monaka pobedili su na svom stadionu ekipu Anžea rezultatom 1:0 (1:0), dok je Nica bila bolja od Meca - 3:1 u 16. kolu Lige 1.

Monako je iskoristio poraz Pari sen Žermena, a jedini strelac na meču bio je Radamel Falkao u drugom minutu posle asistencije Sidibea.

"Kneževi" su ovako iskoristili poraz Parižana i sada imaju devet bodova manje od velikog rivala.

Nica je takođe kao domaćin bila bolja od otpisanog Meca, strelci su bili Plea, Baloteli i Sant-Maksimin, dok je jedini strelac za goste bio Rou u 29. minutu.

Lil je kao domaćin bio takođe uspešan, bio je bolji od Tuluza rezultatom 1:0, strelac je bio Pepe.

Ren je kompletirao uspešno veče, pobedio je Emijen sa 2:0, dok je čast gostiju odbranio samo Gengan koji je kao gost bio bolji od Troa - 0:1.