ponedeljak 05.03.2018.
22:12

Da li je moguće ovo?

Beta/Martin Rickett/PA via AP

Mančester junajted večeras gostuje Kristal Palasu, a tim Žozea Murinja na startu drugog poluvremena primio je i drugi gol.

Nakon što je Andron Tauzend doneo prednost Palasu, pošto je lopta pogodila loše postavljenog Lindelofa, na startu drugog poluvremena odbrana Junajteda je ponovo zakazala.

Sudija je svirao prekršaj na polovini terena, niko od igrača Junajteda nije stao ispred lopte, usledilo je brzo proigravanje, a Van Anholt je protrčao pored Lindelofa kao da ga nema i pogodio prvi ugao za 2:0.

Murinjo je podivljao pored aut linije, imao je šta da kaže svojim igračima, a OVDE pogledajte celu situaciju.