16:49

Iako desetkovan izostankom nekolicine standardnih prvotimaca, ekipa Šona Dajča je na dobrom putu da odnese ceo plen iz Mančestera.

EPA/PETER POWELL

Posle 45 minuta igre na 'Old Trafordu' Mančester junajted gubi od Barnlija 0:2.

Stvari su krenule po zlu za 'crvene đavole' već na samom startu utakmice, već u trećem minutu gosti su poveli pošto je Ešli Barns bio najsnalžljiviji pred golom De Hee posle prekida koji je izveo Gudmundson.

Deset minuta kasnije 'klareti' su imali priliku da dupliraju prednost, Arfild je dobro šutirao ali je pogodio prečku.

Sredinom poluvremena Pogba je zapretio udarcem glavom nakon kornera, ali je Poup intervenisao i sprečio izjednačenje.

Barnli je prepustio posed Murinjovom timu koji se mučio, iz toga se nije izrodilo ništa, a onda je u 36. minutu zavladao muk na 'Teatru snova'.

Stiven Defur je izveo maestralno izveo slobodnjak, a De Hea paradom samo ulepšao gol - 0:2.

Pokušavali su 'đavoli' do odlaska na odmor da se vrate, Rašford, Ibrahimović i Pogba su imali prilike da postignu gol, ali je Poupova mreža ostala netaknuta.

Moramo da napomenemo i to da menadžer Barnlija ne može da računa na četvoricu standardnih prvotimaca. Štoper Tarkovski je suspendovan, levi bek Vord i specijalista za prekide Brejdi su van stroja zbog povreda, kao i prvi golman Hiton. S druge strane, i Murinjo ima kadrovskih probelema, vans troja su Baji, Valensija, Smoling, Felaini i Karik.