Napoli lako sa prežaljenim gostima iz Kremone, velikih "plus 16" na vrhu Serije A!

nedelja 12.02.2023.
22:39

Ekipa sa juga Italije korača ka Skudetu.

EPA-EFE/CESARE ABBATE

Fudbaleri Napolija savladali su kod kuće ekipu Kremonezea rezultatom 3:0 u okviru 22. kola italijanske Serije A.

Izabranici Lućana Spaletija ostvarili su još jednu sigurnu pobedu, a dileme oko pitanja pobednika nije bilo praktično niti u jednom trenutku.

Igrao se 21. minut kada je Hviča Kvaratskelija probio po levoj strani, prevario čuvara i loptu poslao iza leđa Karnesekija.

Napoli je udvostručio svoju prednost u 65. minutu, korner sa desne strane iskoristio je Kim da glavom loptu doda Viktoru Osimenu kojem nije bilo teško da postigne pogodak.

Konačan rezultat postavio je reprezentativac Severne Makedonije Eljif Elmas u 79. minutu posle dodavanja Di Lorenca.

Ekipa sa stadiona Dijego Maradona ovom je pobedom pobegla na 16 bodova prednost u odnosu na drugoplasirani Inter, koji ima i utakmicu manje.

Sa druge strane, Kremoneze ostaje na poslednjem mestu Serije A sa svega osam osvojenih bodova.

U saradnji sa AdmiralBet-om, posetioci Sportske.net dobijaju bonus od 2500 dinara. Od toga 1500 je za klađenje, ostatak od 1000 možete iskoristiti za kazino.

Sve što treba da uradite je da sa našeg portala odete OVDE na admiralbet.rs, registrujete se, verifikujete nalog i u roku od nekoliko minuta dobijate bonus za kazino a 2 sata kasnije i bonus za tikete.

Pravila su OVDE, ista su kao i za običan bonus, ali čitaoci Sportske.net dobijaju 500 dinara više.