utorak 19.09.2017.
22:54

Ipak jeste pojačanje?

EPA-EFE/Alberto Estevez

Fudbaleri Barselone od 22.00 igraju na svom stadionu protiv ekipe Eibara, a na poluvremenu imaju dva gola prednosti.

Strelac prvog gola bio je Lionel Mesi nakon opravdano dosuđenog penala posle nesmotrenog i nepotrenog faula nad Semedom.

A drugi pogodak, delo je novajlije Paulinja koji je fenomenalnim skokom u 38. minutu posle kornera Denisa Suareza, pogodio za 2:0.

Ono što je posebno neverovatno jeste da je Paulinju bilo potrebno 70 minuta da postigne dva gola u Primeri, pošto je samo toliko odigrao u prvih četiri i po kola.

Zanimljivo, navijači Barselone su bili strogo protiv Paulinjovog dolaska, a nakon što je večeras postigao gol na drugom uzastopnom meču, navijači su skandirali njegovo ime.

19 Komentara

Brazilero11
Wednesday, 20.09.2017
20:58

On je doveden da donese jacinu na sredini terena, jedina mana u svemu ovome je sto nije doveden odmah iz Brazila ili kasnije iz Totenhema.

ZVEZDA PRVAK PONOVO
10:40

Iznenadjujuce dobro igra,ispade Paulinjo odlicno pojacanje za Barsu

Phenomenal
08:44

Paulinjo osim sto dokazuje da je dobro pojacanje, samim tim se odrazilo i na to da se vidi koliko je ostatak Barsinih veznjaka prosek i ispod toga (osim Inieste)...

tri tacke
00:00

Kako neko rece, Paulinjo dosao da bude Barsin Kazemiro, kad on Barsin Kristijano Ronaldo! :)

23:22

I nastavlja se niz penala dosudjenih u korist Barse.Pa zar je ovo realno ni videlo penala nije al hajde da malo poguramo Barsu kad im je najteze.Pod hitno al pod hitno VAR u Spaniju.

Lecter
00:52

Jedno je biti protivnicki navijac a sasvim drugo biti subjektivan.Penal je sasvim opravdan izgleda da nikad nisi igrao fudbal ocigledan kontakt.Kad si vec pomenuo VAR valjda se sjecas Betis-Barsa 1:1 je zavrseno od januara ove godine kada je lopta metar ipo bila u golu Betisa i naravno taj gol nije bio priznat.Istina je da se pomaze i Barsi i Realu,samo sto se neki navijaci Barse i Reala prave ludi iako su svjesni pomoci a prozivaju druge, tako da bas i nemas pravo komentarisati a posebno ne nocas ovaj regularan penal.

Real-an is back!!
23:19

SVI GA PLJUVALI A DECKO POKAZAO KO JE GAZDA U BARSI ,IZVUKAO BODOVE PROTIV GETAFEA DO KSE LESI VIDIO NIEJ ,EVO I PROTIV EIBARA DAO MALO VAZDUHA SAIGRACIMA OVIM GOLOM DA NE STREPE DO KRAJA , MOTOR BARSE ,NAJBOLJI IGRAC PAULINJO!!!!!!

Lecter
23:12

Sprdali smo se svi kada je dosao. Ima covjek osjecaj za gol ,gledao sam bas neke klipove u dresu Brazila. Fale Barsi nekad takvi golovi iz prekida ili ubacivanje nekog veznjaka iz drugog plana kao ono proslo kolo kad je dao gol.A svi znamo da Barsini vezni igraci slabo daju golove.Zato je ovo dobra stvar.Ne treba dizati neku euforije ipak je dao golove slabijim ekipama ali sto se mene tice pozitivna stvar je Paulinjo. Vidjecemo u LS ili neki jaci ptotivnik.

Barca4ever
23:55

Ja se nisam sprdao. Pratio sam njegove igre za reprezentaciju. Decko ima onaj Cavijev osecaj da se ubaci, prodje u prazan prostor. Mora defanzivu da popravi jer ocigledno je navikao igrajuci sa Kinezima malo slabiju duel igru.

x90x
23:08

Lepo sam rekao dok su se svi smejali-nije majstor fudbala, ali unece dozu cvrstine i bezobrazluka u Barsin mlitav vezni red, ako nista drugo bar donosi nesto novo sto nisu imali prosle sezone.

SL_Komedija
22:58

Za rotaciju odličan, možda i za prvu postavu, mada bolje da je Roberto tu. Rakitić jeste davao neke važne golove, ali on dodaje samo loptu Mesiju, nikog drugog ne vidi.

World is.... REAL
22:57

Ako je ono opravdano dosudjen penal onda fudbal treba da se ugasi.