nedelja 21.02.2016.
18:40

Klub iz Roterdama nastavio seriju razočaravajućih rezultata.

AP Photo/Darko Vojinovic, File

Klub sa 'De Kuipa' se nalazi u velikoj rezultatskoj krizi i u ovaj meč je ušao sa 7 uzastopnih poraza u holanskom šampionatu.

Ekipa Đovanija Van Bronhorsta je dugo bila u vrhu tabele, gde je vodila trku sa Ajaksom ili PSV-om, ali nakon ovog crnog niza, holanski velikan je pao na 7. mesto na tabeli.

Posrnuli gigant nije želeo da smenjuje Van Bronhorsta nakon loših rezultata, već je odlučio da njegovom stručnom štabu pridoda iskusnog stručnjaka, Dika Advokata.

Ipak, ni bivši selektor Srbije nije uspeo da donese sreću Fejenordu, koji je odigrao razočaravajućih 1-1, protiv ekipe Rode, koja se nalazi na 14. mestu na tabeli.

Vodeći pogodak za klub iz Roterdama postigao je Dirk Kujt u 45. minutu, ali je Ngombo u 65. minutu doneo izjednačenje svom timu.

Ono što može da raduje navijače Fejenorda je da je konačno prekunut niz od 7 poraza, ali je  nastavljena agonija na 'De Kuipu'.