Ne pomažu ni trojica Srba, poraz Benfike!

ponedeljak 30.01.2017.
22:59

Lider portugalskog šampionata večeras razočarao svoje navijače. I mi u Srbiji smo očekivali više, imajući u vidu sastav tima...

Beta/AP Photo/Armando Franca

Fudbaleri Benfike pretrpeli su večeras drugi poraz ove sezone u prvenstvu Portugala.

Oni su u 19. kolu gostovali ekipi Vitorije Setubal, a domaćin je slavio minimalnu pobedu, rezultatom 1:0.

Čovek odluke bio je Ze Manuel, koji je u 21. minutu, na asistenciju Arnolda, savladao Edersona za, ispostavilo se, konačan rezultat ovog meča.

Kako smo objavili pred početak meča, u startnoj postavi Benfike zaigrali su i Andrija Živković i Ljubomir Fejsa. Njih dvojica su na terenu proveli svih 90 (plus pet) minuta, a u 82. minutu priliku je dobio i Luka Jović, koji je zamenio Picija.

Međutim, ni njegov ulazak rezultatski nije ništa promenio, domaćin je slavio veliku pobedu, a Benfika je ostala na samo bod prednosti u odnosu na drugoplasirani Porto.