subota 15.04.2017.
22:23

Atletiko je danas pregazio Osasunu, a slavili su sa "samo" 3:0.

BETA/AP Photo/Francisco Seco

"Jorgandžije" su rutinski "odradile" poslednjeplasirani tim Primere, slavili su sa 3:0, ali je njihova pobeda mogla da bude i daleko ubedljivija.

Naime, u poslednjih 120 sekundi regularnog dela fudbaleri Atletika su promašili dva jedanaesterca.

Kako su protekla poslednja dva minuta u kojima je Karasko propustio šansu da kompletira het-trik i Tomas da se upiše u strelce, pogledajte u nastavku. Inače, na golu Osasune stajao je nekada prvi golman PSŽ-a Salvatore Sirigu, koji je sjajno intervenisao kod šuta sa kreča belgijskog fudbalera.

twitter

Sa ova dva penala, Atletiko je ove sezone izveo ukupno 12 jedanaesteraca, a realzovali su svega četiri. Da stvar bude gora, čak šest igrača bilo je neprecizno sa kreča.

To je takođe i šesti vezani promašaj fudbalera Atletiko Madrida u Primeri.