Negredo spasao Valesiju poraza u nadokandi

Autor: Boban Filipović
nedelja 24.01.2016.
20:14

Manje od 60 sekundi delilo je Deportivo iz La Korunje pobede nad četom Garija Nevila, ali se završilo podelom plena.

valenciacf.com

'Slepi miševi' iščupali bod na 'Riazoru' u 21. kolu Primere protiv Deportiva iz La Korunje, Alvaro Negredo ih je spasao poraza u 93. minutu utakmice, mada na osnovu viđenog na terenu nisu zaslužili ni bod.

Domaćini su poveli preko najboljeg strelca ekipe Lukasa Pereza posle nešto manje od pola sata igre na asisteicju Alberta.

Deportivo je imao prednost sve do pretposlednjeg minuta sudisjke nadoknade kada je Negredo udarcem glavom posle prekida postavio konačnih 1:1.

Statistički gledano, utakmica je bila prilično izjednačena, možda su detalji bili za dlaku na stranu domaćina, ali na kraju obema ekipama ide po bod, bod kojim će ipak gosti biti mnogo zadovoljniji.

Zanimljivo, Valensija ne zna za pobedu u prvenstvu već deset utakmica u nizu, sedam od kako je Gari Nevil za kormilom, pa se racionalnost odluke uprave kluba sa 'Mestalje' da postavi Engleza za trenera, i to bez ikakvog radnog iskustva, može i te kako dovesti u pitanje.