sreda 11.03.2020.
21:41

Sad PSŽ ima rezultat koji ga vodi u četvrtfinale.

EPA-EFE/Julien de Rosa

Posle prvih pola sata igre u revanšu u Parizu, ekipa Dortmunda ispustila je prednost koju je imala iz prvog meča protiv PSŽ-a (2:1).

Vođstvo Parižanima doneo je Nejmar u 28. minutu meča, PSŽ je poveo sa 1:0, što je rezultat koji ga vodi među osam najboljih u Ligi šampiona.

Svemu je prethodila akcija iz 25. minuta, Kavani izbija sam pred Burkija, ali golman Dortmunda izvanredno reaguje i spoljnjim delom kopačke uspeva da zakači loptu i skrene joj pravac, dovoljno da ona ode tik pored desne stative.

Ali, samo tri minuta kasnije, PSŽ je poveo.

Di Marija je sa desne strane odlično izveo korner, a Nejmar je na ivici peterca zahvatio loptu glavom, pored Hakimija i Burki tu više nije imao nikakve šanse - 1:0.

Sada će Dortmund morati da bude konkretniji, pa bi Erling Haland trebalo da bude u centru pažnje.