Nesportski potez Kristijana Ronalda

utorak 21.11.2017.
22:00

Fudbaler Real Madrida nije postigao gol u prvom poluvremenu, iako je njegov tim uspeo četiri puta da matira golmana APOEL-a. Da li je ovaj potez gde je pokušao da saplete protivničkog fudbalera dokaz njegove frustracije? Ipak, u nastavku je počeo da rešet

EPA-EFE/FRIEDEMANN VOGEL

14 Komentara

S-I-M-K-E_
Wednesday, 22.11.2017
12:25

Prebacao sam kanale jer sam gledao svaku utakmicu po malo.Kada sam u prvom poluvremenu prebacio na Real,vidio sam frustriranog Ronija,kome je u glavi samo da postigne gol...A onda sam u drugom poluvremenu opet prebacio,i vidim Ronija kako se smeska,znao sam u tom trenutku da je postigao gol i zadovoljio svoj nenormalni ego.Mislim da bi ubio nekoga da on nije dao gol sinoc a ostali saigraci jesu.

23:52

Molim sportske net. da napisu nesto o cetvrtom, petom i sestom golu Ronalda, ja moslim da Ronaldo 80% svojih golova ima postignute posle velikog vodjstva Reala. Jer tada Ronaldo igra za svoju statistiku, kad protivnik padne.

xenon 1989
00:47

Jok, daće gol na 0:0. :D Normalno da je 80% golova dao raspadnutim protivnicima koji su već ubedljivo izgubili i više ne čuvaju nikoga, pa ni njega. Zato je on najveće prevara u istoriji sporta. :D

Bidza i Tridza
23:43

Strasan igrac al zbog ovakvih stvari ga nikad nisam gotivio.

Breaking Bad
23:39

Može 5 utakmica suspenzije.

23:35

sramoti se kao uvek

23:25

strasno... prosto neverovatno , najmanje 4 meca suspenzije , ali minimum ... xaxaxa ...

Los Vikingos
23:14

Svaki igrac uradi ovo bar jednom tokom tekme, normalno je da te neko iznervira, ali kad Ronaldo to uradi odmah je ludnica.

Ali baba
00:04

Realno nije toliki problem sto je zakacio igraca na kraju, vec je sramota sto uporno svaku utakmicu pada ko padobranac u pokušaju da iznudi faul ili penal, sramota...