Ni Zvezda, ni Olimpijakos nisu slavili u svojim derbijima, Grci ostaju favoriti!

nedelja 22.09.2019.
21:36

Prvog oktobra dolazi Liga šampiona na "Rajko Mitić".

Epa/Panagiotis Moschandreou

U velikom derbiju grčke Superlige tim sa Pireja je poveo golom Gerera u 35. minutu, ova pobeda bi povukla tim iz Atine na prvo mesto tabele grčke lige pošto je PAOK remizirao sa Arisom. Ipak protiv Olimpijakosa su večeras suđena dva penala, igrači Panatinaikosa su imali polovičan učinak.

Prvi penal je promašio Makeda u 60. minutu, da bi onda rezervista Molo u 90. minutu svoj penal uspešno realizovao.

Olimpijakos ipak ostaje favorit pred gostovanje "delijama", Grci su pružili odličnu partiju u prošlom kolu protiv Totenhema tako da će Crvena Zvezda morati što pre da prebrodi svoj poraz u večitom derbiju, ukoliko želi da ima šanse za osvajanje bodova u duelu sa bratskim klubom.