utorak 28.02.2017.
23:20

U okviru 25. kola španske Primere ekipa Valensije je stigla do nove pobee, ovoga puta protiv Leganjesa. Veoma važni bodovi Betisa u Malagi.

EPA/KAI FOERSTERLING

Valensija je zabeležila i treću pobedu u poslednja četiri meča, pošto su danas uspeli da savladaju Leganjes na svom terenu rezultatom 1:0.

Jedini gol na ovom meču postigao je Elijakvim Mangala, i to u 29. minutu nakon kornera i karambola u kaznenom prostoru gostiju.

Mogla je Valensija i do više golova u mreži gostiju, ali ispostavilo se da im je jedan sasvim dovoljan za nova tri boda.

U drugom meču, Malaga je poražena na svom terenu i to od Betisa. Domaći su stigli do prednosti preko Fornalsa u 39. minutu, ali su Martin i Sanabrija uspeli da preokrenu rezultat u drugom poluvremenu i da donesu gostima veliko slavlje.

Danas je Real Sosijedad remizirao protiv Eibara na svom terenu, bilo je 2:2.