Novi poraz Volfsburga, Gnabri nastavlja da rešeta!

petak 24.02.2017.
22:22

U prvom meču 22. kola Bundeslige, ekipa Verdera je uspela da slavi na gostovanju Volfsburgu i da tako izađe iz zone ispadanja.

EPA/DANIEL REINHARDT

Velika borba će se do kraja šampionata voditi za opstanak i to između veoma poznatih klubova.

Volfsburg i Verder su jedni od tih klubova, obe ekipe su u katastrofalnoj formi iako važe za timove koji su mogli da konkurišu i za mesto u evropskim takmičenjima.

Danas je Volfsburg dočekao Verder, a gosti su imali više sreće i znanja, slavili su sa 1:2.

Serž Gnabri je za 8 minuta srušio domaćina. Prvo je levicom sa 16 metara uspeo da pogodi mrežu "Vukova", da bi u 18. minutu lopta došla do njega, pa ju je zakucao sa pet metara u gol.

Samo minut kasnije nakon kornera i asistencije Didavija, Borha Majoral uspeva da smanji rezultat sa nekoliko metara od gol linije, ali je to bilo sve od domaćina na ovom meču.

Gosti su se povukli u drugom delu, domaćin je pokušavao na sve načine da stigne do gola, ali mu nije pošlo za rukom.

Igrao je danas i Miloš Veljković svih 90 minuta, osvajač zlatne medalje sa Svetskog prvenstva za igrače do 20 godina na Novom Zelandu.