utorak 14.08.2018.
22:11

Fudbaleri šampiona Austrije potvrdili su pobedu sa svog terena i u Makedoniji.

EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI

Salcburg je na svom terenu pre nedelju dana slavio sa 3:0, a danas su u Skoplju na stadionu "Filip drugi" bili bolji od Škendije sa 0:1 (0:0), te tako sa ukupnih 4:0 idu u plej-of za plasman u Ligu šampiona.

Škendija je večeras bila bolji rival, u prvom poluvremenu su snage bile izjednačene, ali su Makedonci u nastavku bili bolji rival, imali su čak 13 šuteva ka golu rivala u drugih 45 minuta, ali samo tri u okvri.

Sa druge strane Slacburg je ređe pretio, ali se stiče utisak da su bili opasniji u svojim prilikama, na kraju su i postligi gol u sudijskoj nadoknadi, strelac je bio Minamino.

Tako je Salcburg izborio plasman u plej-of za plasman u Ligu šampiona, gde čeka boljeg iz duela Crvene Zvezde i Spartaka iz Trnave.

Salcburg: Stanković, Lajner, Andre Ramaljo, Pongračić, Ulmer, Šlager (Lajtgeb), Samaseku, Volf, Haidara, Jabo (Minamino), Dabur (Daka)