Od lošeg ka gorem, Klop "obnovio" crni rekord star 58 godina!
"Enfild" odavno nije trpeo ovakvu seriju.
Povezane vesti
Prijatnih +7 u Londonu - Arsenal prima, a Siti daje poklone! Čelsi zgromio Vilu, a Vest Hem preti Totenhemu!
Ni žalba nije urodila plodom, Megvajer osuđen zbog incidenta u Grčkoj
Džerard: "Liverpul bio očajan, Van Dajk će biti razočaran samim sobom"
Arteta zadovoljan prvom pozicijom, ali ljut zbog jedne stvari
Šampion je još jednom pao na svom ognjištu, ovog puta možda i u utakmici koja je definitivno presudila trku za šampionskom titulom.
Liverpul je izgubio rezultatom 1:4 od strane Mančester Sitija. Ovo je prva Gvardiolina pobeda na "Enfildu", doneli su mu je Alison i fenomenalni Foden. Ovo je treći poraz zaredom Liverpula na "Enfildu", "Kop" ovo nije video još od 1963. godine.
Pored Sitija, na "Enfildu" su u prethodnim kolima slavili Brajton i Barnli minimalnim rezultatima. Ono što šteti šampionskim ambicijama jeste to da "redsi" nemaju pobedu na domaćem terenu u 2021. godini. Pored poraza imaju i 0:0 sa Mančester Junajtedom. Poslednja pobeda na domaćem terenu je došla još 16. decembra prošle godine protiv Totenhema.
Kabak je bio na klupi večeras, možda je Klop mogao da mu pruži šansu za debi - sredini terena je falio Henderson koji već neko vreme igra uz Fabinja na poziciji štopera.

0 Komentara