subota 02.11.2019.
23:07

Urugvajac morao da napusti teren u Valensiji.

EPA-EFE/Alejandro Garcia

Barselona je doživela svoj treći poraz u Primeri, Katalonci su dobili pravu lekciju od Levantea koji je slavio sa 3:1 na svom stadionu. Barsa vodila posle prvog poluvremena golom Mesija iz penala, ali su u nastavku domaći preokrenuli golovima Kampanje, Majorala i Nemanje Radoje.

Poraz znači da bi u slučaju večerašnje pobede Real Madrida Barselona pala na drugo mesto sa dva boda zaostatka, ali ono što je ozbiljnije jeste da će u narednom periodu morati da se snađu bez Luisa Suareza.

Urugvajac je napustio meč u 41. minutu posle jednog duela, stradala je desna noga. I dalje se ne zna koliko će napadač odsustovati, ali je sigurno da će propusti meč četvrtog kola Lige šampiona kada na "Kamp Nou" dolazi Slavija Prag.