subota 14.01.2017.
20:39

Martin Odegard je danas debitovao za svoj novi klub, Herenven.

Beta/BranislavBožić/Ds

Herenven je danas savladao Den Hag sa 2:0, a oba gola u pobedi domaćih postigao je Gočanejhad i to za samo dva minuta, u 63. i 64.

Domaćin je mogao i do sva tri boda da je Larson pogodio penal u 81. minutu meča.

Poslednja dva minuta na utakmici igrao je i Martin Odegard, član Real Madrida, koji je pre nekoliko dana stigao na pozajmicu u Herenven.

On je ušao u 89. minutu, i na taj način je zabeležio svoje prve minute u svom novom klubu, ali nije uspeo da napravi nešto previše u napadu svog tima.

Ovo je samo početak, dogovor je da Odegard dobija daleko više šanse u nastavku sezone.