Odgovor kritičarima - Mire ponovo 'matirao' Navasa!

sreda 02.11.2016.
22:09

Srpski internacionalac Miroslav Radović uspeo je da za dve nedelje postigne dva gola u mečevima sa aktuelnim prvakom Evrope.

Beta/AP Photo/Alik Keplicz

Fudbaleri Real Madrida ispustili su dva gola prednosti na gostovanju Legiji u Varšavi, a izjednačujući pogodak za domaće postigao je u 58. minutu srpski internacionalac Miroslav Radović.

Bivši fudbaler Partizana na poluvremenu je trpeo kritike navijača na društvenim mrežama zbog navodnog pokušaja simuliranja, ali im je vrlo brzo odgovorio na najbolji mogući način.

Srpski internacionalac postigao je svoj drugi pogodak u tekućoj sezoni elitnog fudbalskog takmičenja tako što je raspalio špicem u 58. minutu meča sa Real Madridom i tako "matirao" Kejlora Navasa.

Miroslav Radović je pre dve nedelje, 18. oktobra, postigao jedini gol za Legiju u ubedljivom porazu poljskog tima (5:1) na gostovanju Real Madridu što znači da je postao prvi igrač koji je "Kraljevskom klubu" dao dva gola u grupnoj fazi posle 2013. godine kada je Fernando Ljorente uradio isto u dresu Juventusa.

Dodajmo još i to da je Miroslav Radović svoju misiju na večerašnjoj utakmici završio u 77. minutu kada je napustio teren i prepustio mesto u timu Aleksandru Prijoviću.