Odigrao svega pet mečeva u Seriji A, ali ga Juventus smatra nedodirljivim!

Autor: Stefan Matić
četvrtak 16.04.2020.
21:59
Izvor: Sportske.net

Ogroman potencijal.

EPA/MAURIZIO BRAMBATTI
EPA/MAURIZIO BRAMBATTI

Povezane vesti

Matjis De Liht je prethodnog leta stigao u Torino za sumu od 85 miliona evra, ali po pisanju italijanskih medija on nije nedodirljiv u pogledu odbrambenih igrača. Ta "titula" pripada Merihu Demiralu.

Turčin je stigao iz Sasuola za skoro pet puta manju sumu, ali po pisanju Fabricija Romana, akademac Fenerbahčea će ostati u Juventusu dugi niz godina.

Italijanski novinar nagoveštava da će sve ponude za njega biti odbijene, "bjankoneri" vide veliki potencijal u njemu, koji zbog povreda nije u potpunosti ispunjen.

Turčin je zabeležio svega pet utakmica ove sezone u Seriji A, imao je kidanje ligamenata te se njegov povratak očekuje sredinom jula.

Demiral

Turska reprezentacija bi tako mogla imati jedan od najjačih štoperskih tandema, tu su Demiral i Sojunču iz Lestera, dok svoje mesto traži i odlični Kabak iz Bajer Leverkuzena.

Baner

Ne propustite

Preporuka za vas

Obavezno pročitati

WEB preporuke