Olimpijakos nastavlja poteru za PAOK-om

ponedeljak 04.03.2019.
23:03

Očekivana pobeda Olimpijakosa na gostovanju "fenjerašu". PAOK mora da sačeka sa "hlađenjem šampanjca".

Epa/Panagiotis Moschandreou

Upisali su fudbaleri PAOK-a još jednu pobedu u derbi susretima, ali se nakon trijumfa na gostovanju Panatinaikosu ništa nije promenilo u poretku na tabeli.

Olimpijakos je večeras slavio na gostovanju Apolonu rezultatom 2:0 (0:0) ponovo prišao crno-belima iz Soluna na sedam bodova zaostatka.

Vođstvo gostima iz Pireja doneo je Janis Statis autogolom u 24. minutu utakmice, a Oli je overio pobedu dvadeset minuta pre kraja pogotkom Ahmeda Hasana.

Sedam kola pre kraja šampionata PAOK ima sedam bodova više od drugoplasiranog Olimpijakosa koji jedini može da se smatra konkurentom za titulu koju u Solunu čekaju više od tri decenije.