Opet taj Dragan Mrđa!

nedelja 21.06.2015.
13:12

Omija ređa pobede i grabi ka elitnom rangu takmičenja, Dragan Mrđa je sve bliži vrhu Liste strelaca. JUtros je opet dao gol.

ardija.co.jp

Nova pobeda Omije Ardije i još jedan gol Dragana Mrđe.

Lider japanske druge lige je u meču 19. kola kao gost deklasirao Jokohamu sa 3-0, a iskusni srpski napadač je, naravno, svojim novim golom doprineo ovom ubedljivom trijumfu.

Omija je povela u 27. minutz preko Jokotanija, a Mrđa je u 55. minutu duplirao prednost. Konačnih 3-0 postavio je Ienaga, tri minuta kasnije.

Posle 19 odigranih kola, Omija vodi na tabeli sa 43 boda, čak sedam više od drugoplasirane Kanazave.

Mrđi je današnji gol ukupno osmi od početka sezone, a na čeli Liste strelaca je Namba iz Gifua sa 11 postignutih golova.

Do kraja sezone ima sasvim dovoljno vremena da ga Mrđa stigne i prestigne...