subota 15.08.2020.
23:55

Neverica.

EPA-EFE/Miguel A. Lopes / POOL

Fudbaleri Mančester sitija ispali su u četvrtfinalu Lige šampiona, bolji od "Građana" nakon 90 minuta igre u Lisabonu bio je Olimpik Lion.

Više o samom susretu OVDE.

Tragičar je bez sumnje bio ofanzivac Sitija Rahim Sterling, koji je u samom finišu susreta, pri rezultatu 2:1 za Lion, promašio nepromašivo.

Ostao je sam pred golom rivala, dobio je preciznu loptu sa desne strane, pred sobom je imao prazan gol, ali je nekako uspeo da ga prebaci.

Samo minuta kasnije usledila je kazna, Musa Dembele je povisi na 3:1 i postavio konačan rezultat.

Neke reakcije na ovaj blamantan promašaj engleskog reprezentativca možete pronaći OVDE, a red je da izdvojimo i reakciju legendarnog fudbalera Liverpula Džejmija Karagera i bivšeg defanzivca "Građana" Mike Ričardsa.

Oni su u studiju jedne televizije pratili meč, kada je lopta krenula ka Sterlingu Ričards je od sreće poskočio, ali je u sekundi promenio izraz lica.

Karager je u neverici vrisnuo, nije mogao da poveruje šta je njegov zemljak uspeo da promaši.

Njihovu urnebesnu rekaciju pogledajte u nastavku.