Panika na "Velodromu", AVB je već bivši - Prvi "pik" odbio posao!?
Radonjićev tim traži novog šefa struke.

Povezane vesti
Murinjo u svom stilu: "Nismo mogli da napustimo ovaj stadion sa sedam bodova"
I to je moguće, lider šampionata Crne Gore ima negativnu gol-razliku!
Haos u Rendžersu, Martin posle kiksa izlazio uz policijsku pratnju, pa dobio otkaz!
Solun slavi Andriju Živkovića, gol i asistencija za pobedu u velikom derbiju!
Nemanja Radonjić postiže golove, ali njegov Marsej nastavlja sa lošim partijima.
Tim Viljaša-Boaša već četiri kola ne zna za pobedu, sa tri vezana poraza ispali su iz top pet a večeras igraju sa Renom koji im je glavna konkurencija za Evropu naredne sezone.
Francuski mediji prenose kako je Andre Viljaš-Boaš prežaljen, čelnici kluba već aktivno traže njegovog naslednika, ali su naleteli već na prvo 'NE'.
Lusijen Favr, bivši trener Borusije Dortmund, je odbio predlog tim sa "Velodroma" da preuzme klub. Iskusni Švajcarac izgleda cilja povratak u Nicu, klub koji je vodio već dve sezone pre preuzimanja "milionera".
Viljaš-Boaš je u par navrata bio vokalan, smatra da sa postojećom finansijskom konstrukcijom Marsej ne može nazad u vrh francuskog fudbala. Izgleda da čelnici jednog od najtrofejnijeg kluba Francuske misle drugačije.
Pitanje je da li će raskid saradnje biti pre reprezentativne pauze ili će se ipak sačekati kraj sezone i istek ugovora bivšeg stručnjaka Porta i Čelsija.
0 Komentara