Partizane, malo je 4.000.000... Saldanja het-trikom sa klupe zablistao u Budimpešti!

22:00

Za manje od pola sata igre, Brazilac pokazao klasu.

fradi.hu
fradi.hu

Ferencvaroš je večeras ostvario novu pobedu u šampionatu Mađarske pošto je u Budimpešti pala Puškaš Akademija rezultatom 3:0, a apsolutni heroj Fradija bio je doskorašnji napadač Partizana Mateus Saldanja.

Brazilcu je bilo potrebno manje od pola sata igre da postigne het-trik i tako reši pitanje pobednika na Grupama Areni.

Saldanja je u igru ušao u 63. minutu, a prvi put se u listu strelaca upisao posle svega dva minuta i dodavanje Kehindea.

Isti fudbaler pomogao je Brazilcu kod gola u 77, da bi pet minuta kasnije Saldanja svoju odličnu partiju zaokružio trećim golom koji je otklonio sve dileme oko pitanja pobednika.

Otkako ga je Partizan prodao Ferencvarošu za svega 4.000.000 evra, Saldanja je postigao šest golova na četiri nastupa.

Imaće "crno-beli" za čim da žale posle ovakve prodaje...