Partizanovci umalo odneli bodove Milojeviću, a onda je usledio totalni preokret!

Autor: Ivan Cvetković
nedelja 27.12.2020.
19:40

Vladan Milojević ostvario je novu pobedu na klupi Al Ahlija pošto je u 10. kolu savladao Al Raed kao gost sa 2:1.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Bio je ovo veoma zanimljiv duel koji su obeležili i nekadašnji članovi Crvene zvezde i Partizana - sa jedne strane Milojević i Marko Marin, a u dresu domaćina Nemanja Nikolić i Nemanja Miletić.

Upravo je Nikolić doveo svoj tim u vođstvo nakon dobro izvedenog penala u 13. minutu, da bi u drugom poluvremenu usledio potpuni preokret.

Prvo je Aleksandru Mitrica u 55. minutu poravnao rezultat, da bi u drugom minutu nadoknade vremena Al Soma sjajnim udarcem iz slobodnog udarca doneo Milojeviću veliku pobedu.

Miletić je na terenu proveo čitav meč, dok je Marin izašao iz igre u 76. minutu.

Al Ahli se tako našao na samo bod zaostatka od lidera Al Hilala koji ima 23 boda, dok je Al Raed 12. sa 11 osvojenih bodova.