Paunov Čikago opet zaređao sa porazima, sve je dalje od plej-ofa

14:52

Tim Veljka Paunovića ponovo ušao u seriju loših rezultata.

EPA/TANNEN MAURY

Tek što je pobedom nad Njujork sitijem ušao u plej-of zonu, Čikago Fajr se ponovo značajno udaljio od nje.

Posle pomenute utakmice Paunovićev tim  je upisao tri uzastopna poraza, a najnoviji noćas protiv Dalasa (3:1), vodeće ekipe u Zapadnoj konferenciji.

Prvo poluvreme obeležio je pogodak Grueca, koji je u 27. minutu doveo Dalas u vođstvo, a sve dileme oko pobednika u ovom meču rešili su Akosta u 74. i Cigler u 81. minutu iz jedanaesterca.

Počasni gol za Čikago postigao je Broniko u 86. minutu.

Aleksandar Katai ovog puta nije bio među starterima, zaigrao je od 58. minuta, kada je zamenio Džonsona, ali nije uspeo da dođe do izražaja, za razliku od nekih prethodnih utakmica.

Ovo je Čikagu već 10. poraz u 21 odigranoj utakmici ove sezone i sada se nalazi tek na osmom mestu na tabeli Istočne konferencije.