Pavlović vuče Kopenhagen ka Ligi Šampiona

sreda 23.08.2017.
22:17

Danskom prvaku potreban još jedan gol za plasman u grupnu fazu elitnog takmičenja.

EPA/Mathias Loevgreen Bojesen

Kopenhagan je u Azerbejdžanu poražen sa 1:0 od Karabaga, a sada na svom stadionu u danskoj prestonici vode sa 2:1, zahvaljujući srpskom reprezentativcu Andriji Pavloviću.

Poveli su golom Santandera u 45. minutu i tako poravnalu rezultat u dvomeču, ali je nakon nešto manje od 20 minuta igre u nastavku Ndlovu vratio prednost Azerima.

Ipak, samo tri minuta nakon tog pogotka, na scenu je stupio Pavlović.

On je odlično ispratio centaršuta Ankersena sa desne strane i glavom matirao golmana gostiju za 2:1.

Trenutno je 2:2 u dvomeču, Karabag ima prednost zbog gola u gostima, tako da je Kopenhagenu potreban još jedan pogodak za prolazak u grupnu fazu Lige Šampiona.

Pavlovićev pogodak iz 66. minuta susreta na "Telija Parku" pogledajte u nastavku.