Penal, penal, penal! Račić i "slepi miševi" srušili šampiona!

22:57

Real Madrid na kolenima, još jedna loša partija.

EPA-EFE/Kai Foersterling

Ako se po jutru dan poznaje, onda će ova sezona Primere biti izuzetno zanimljiva.

Aktuelni šampion Real Madrid je doživeo i drugi poraz nakon onog od Kadiza, pošto je večeras poražen od Valensije na gostovanju i to veoma ubedljivim rezultatom 4:1.

Ipak, Real je bi otaj koji je poveo na ovom meču.

Karim Benzema je na ivici šesnaesterca sačekao dodavanje Marsela, namestio se i sjajno pogodio ugao golmana Valensije za 0:1.

Niko nije mogao ni da sluti šta će se desiti nakon toga.

Lukas Vaskez igra rukom u kaznenom prostoru, sudija je bez dileme odlučio da pokaže na belu tačku, a siguran izvođač je bio Santjago Soler.

Igrao se 43. minut kada je Račić povukao kontru Valensije, dodao na desnu stranu, usledio je centaršut i uklizavanje Varana koji na neverovatan način šalje loptu u svoju mrežu.

Početkom drugog poluvremena ekipa Valensije stiže do trećeg gola. Ovoga puta Marselo pravi faul nad Gomezom u kaznenom prostoru, bilo je diskutabilno, ali je na kraju dosuđen penal koji koristi - Santjago Soler.

I na kraju, 60. minut i još jedno igranje rukom, ovoga puta Serhija Ramosa, sudija je nakon odgledanog snimka pokazao na belu tačku, a loptu je uzeo, pogađate, Santjago Soler. I ovoga puta i više nego siguran, postavio je konačnih 4:1.

Račić u pobedničkom timu igrao čitav meč, Jović kod poraženih samo desetak minuta sa nadoknadom.

07:43

Zasluzena pobjeda Valensije bili su kao i obicno odlicni protiv Reala...sva tri penala su cisti kao suza , jedino sporno je VAR...ljudi moji imas snimku pogledaj je i reci sta je, a ne po 5-6 minuta naglabati kao da si na pijaci...

Bádr Hari
02:28

da se ovo desilo Barsi i mom idolu Messiju ja bih morao da dejstvujem sa svojih 50 profila kao sto su JOHAN CRUYFF,xenon,04,Vinnie Paul,Angel,Suarez9,Mrki789,Manch City.Pierluigi Collina. :D

Mirjevac
00:32

Evo kako Real igra kad sudije i Var ne igraju za njega!

TheAbysswalker
00:18

Moze neko da objasni sudiji pravila fudbalske igre, da nema ponavljalnja penala promasenog ako saigrac udje ranije u 16 metara nego se svira indirektan udarac?

paok
14:02

Moze ali mora i sudija nekad da sudi normalno a ne samo za Real

GoHardV3
00:08

isti scenario kao prosle godine, 14 sviranih penala za Barselonu do sada, ne zna se koji je gori, ali opet ne ide, uvek tu neogodno 12. mesto na tabeli :D

Don Carlo
00:05

Bruka za sta se sve penali sviraju. Tri penala, od toga niti jedan bio nije. Onaj treci je najsmjesniji, ruka sama poletila, nije uopste imao namjeru da igra rukom. Pokradjeni smo

Aleksandar Kosic
12:48

Ruka sama poletjela :-)

paok
14:03

Nisi se bunio kad su vam poklonili penal protiv Barse.

Paul Kersey
Sunday, 08.11.2020
23:59

Soler bez penala ne bi dao 3 gola za 3 godine. S druge strane jasno je da je oduvek postojao VAR da bi Real imao možda jednu do dve titule prvaka Španije i nijednu prvaka Evrope. Jedini prljaviji klub od Juvea na svetu.

02:02

I tebi plus, a u čemu tačno sam preterao? Kad razmisliš onda vidiš da sam još bio uzdržan.

Badr Hari
23:57

Ništa gore nego kada te ujede tvoje kerče... i to 3 puta. Ejjj onolike kese je izneo sa Santiago Bernabeua (doduše tada je briljirao), a sada ne 1, ne 2, već 3 (tri!) penala. Jesús Gil Manzano ispisao istoriju kao jedini sudija koji je svirao 3 penala protiv Real Madrida od osnivanja kluba do danas, ne u 3 sezone nego na jednoj utakmici!!! Nebitno šta su fudbaleri Reala radili i koliko su penali čisti k'o suze, 3 penala protiv Reala se ne sviraju u 3 sezone i 3 LŠ zajedno, pa taman poubijali protivničke fudbalere u svom šesnaestercu ili igrali sa obe ruke odbojku.

Apsolutni hit je 3. penal: Manzano ide do monitora da vidi najočiglednije igranje rukom koje je video u karijeri, a iza sebe ima već 2 dosuđena penala protiv Reala. Trenutak za istoriju... 😂😂😂

GoHardV3
00:07

Steta pa Real ove sezone nema dostojnog konkurenta. Nadam se da Barselona nece zavrsiti u drugoj ligi kako je krenula :D

Mirjevac
00:31

Da su sudije i Var ovakve bile kad se igrao klasiko, Barca bi pobedila, naravno Real protiv Betisa i protiv vise klubova je nagradjivan od strane sudija i Vara! Real proslu sezonu nikad nebi osvojio, da mu nisu bile sudije i Var! Pogledaj koliko je Barca golova postigla i koliko primila i koliko su sudije sudile protiv barce i to u zadnje dve utakmice i trecu protiv Reala! Da su sudije sudole kao dannas na utakmicama koje je real odigrao, Real bi danas bio negde u zoni ispadanja!