Perez bocnuo Barsu pred nastavak LŠ i potencijalno finale
Autor: Milovan Longinov
utorak 10.04.2018.
15:11
Izvor: Sportske.net
Prvi čovek Madriđana zna kada i šta treba da kaže.

EPA-EFE/ANGEL DIAZ
Povezane vesti
Kongres UEFA sutra u Beogradu, Čeferin se obraća i medijima
Atletiko se žalio na "provokatore" iz Reala, UEFA pokrenula istragu protiv četvorice
Još jedan podsetnik koliko je moderan fudbal nenormalan, jun "gori", jul "gori", u avgustu sve ispočetka!
Imamo domaćina sledećeg finala LŠ, grad šampiona!
Real Madrid i Barselona su jednom nogom u polufinalu Lige šampiona, i definitivno glavni favoriti za trofej prvaka Evrope.
Florentino Perez je u jednom intervjuu istakao da nije zabrinut u slučaju da naleti na Barselonu u finalu.
Na pitanje o Barsinoj dominaciji ove sezone u Španiji, Perez je iznenadio odgovorom.
"Najvažnije je da dođemo do finala, i osetim da ćemo pre toga morati da igramo sa Bajernom, jer sa njima uvek moramo da se sastanemo. Ali, ako posle toga budemo igrali sa Barsom, podsetiću vas da smo ih ove sezone već pobedili u dva finala, u Superkupu Španije, 1:3 u Barseloni i 2:0 u Madridu", istakao je Perez.
Biće jako zanimljivo pratiti ako se ove dve ekipe sretnu u nastavku takmičenja.
Florentino Perez je u jednom intervjuu istakao da nije zabrinut u slučaju da naleti na Barselonu u finalu.
Na pitanje o Barsinoj dominaciji ove sezone u Španiji, Perez je iznenadio odgovorom.
"Najvažnije je da dođemo do finala, i osetim da ćemo pre toga morati da igramo sa Bajernom, jer sa njima uvek moramo da se sastanemo. Ali, ako posle toga budemo igrali sa Barsom, podsetiću vas da smo ih ove sezone već pobedili u dva finala, u Superkupu Španije, 1:3 u Barseloni i 2:0 u Madridu", istakao je Perez.
Biće jako zanimljivo pratiti ako se ove dve ekipe sretnu u nastavku takmičenja.
25 Komentara
R BRANI (A.) MADRID
Jako je bitno kako je tacno ovo rekao, pazi, Boga ti, on -oseca- da ce igrati protiv Bajerna...
Goran Stanojkov
Kakvu izjavu daje najveci prevarant koji je pokvario fudbal zaboravlja ove cifre 2-6 5-0 0-4 2-3 zadnji 0-3 prica pricu za malu decu realOVCIMA -15 je ponijenje koje trpi od Barsu ko je koga zadnji put izbacio iz LS
Igorinho
gdije si esade 😀
Sportske 4 Barbilona
Real ako odigra kao u S.Kupu nece Uefi pomoci ni Cakir,Atjekin i svi zajedno :D
on već zna da će igrat sa bajernom i da se već namesta lagano el klasiko u finalu
fafasfas
Kako ce namestiti jel isto kao i Bajern protiv Besiktasa?
Armani
A sta bi ti perezu,osvajao stalno ligu sampiona a mimoilazio barsu e nejde tako,muka mu je kad mora messija da gleda iz loze bernabeua.
Wizard08
Kako on misli da se sastanu u finalu kad liverpool ulazi tamo lagano i oslobadjajuce,jedan od njh moze da se nada da ce izbeci liverpool.nemam nista protiv da padnu u polufinalu
nenadnenad1234
To nisu dva finala, nego jedno finale, koje se sastoji iz dve utakmice.
xenon 1989
Sa (is)plaćenim sudijama do kraja LŠ ne vidim baš nikakav razlog zbog koga bi Perez bio zabrinut. Da li će prvo pokrasti Bayern ili Liverpool, a potom Barsu ili obrnuto sasvim je svejedno. Dok se na čelu nekog drugog kluba ne pojavi neko poput Pereza pa kupi UEFU i sudije ne vidim da bilo ko ima šta da traži protiv Perezovih sudija.
Catalá
Perez ima delimičnu demenciju,zaboravlja 'el clasico' iz Decembra.Iliti,ne seća se trauma,samo lepih stvari.😂
Go HardOGH
Pa cudo je bilo i da ne pobede kad svaku utakmicu igraju sa igracem vise hahahhaha, poceli iskljucivati igrace Reala koji daju gol :'D
Stefoon
Hoces da kazes da golman Karvahal nije s razlogom iskljucen?
xenon 1989
Naravno, demencija a la gohard, s' tom razlikom što on nije bar nije sabirao rezultate 2 utakmice pa rekao da je Real pobedio Barsu sa 5:1 kao gohard. :D:D:D
Logika i argumenti
Pobedili ste Barsu u tranziciji koja je ostala bez trenera i jednog od najboljih igraca u pred sezonskom super kupu...Svaka cast evo ja vam cestitam...Al zasto je niste pobedili na Bernabeu u ligi? Razlog je jednostavan Barsa se konsolidovala i promenila stil igre kako bi izvukla maksimum od igraca kojima raspolaze...Sad ako izbacite Barsu svaka cast jer iskreno onaj superkup je nebitan kao merilo vasih mogucnosti protiv barselone bas zbog navedenih razloga...Sve u svemu ova barsa jos nije kompletna tj jos je u tranziciji posto tek treba da se izvuce maksimum od novih igraca i sad vam je jedinstvena prilika da iskoristite tu tranziciju jos jednom jer sledece sezone ostajete bez ijednog trofeja i to smem odmah da potpisem...
Igorinho
Alo, tranzicija, nisam te prepoznao 😂
Logika i argumenti
Nemas ti kapacitet da razumes moje izlaganje tako da je tvoj odgovor ocekivan :)
Stefoon
A zaboravio je onih 3:0
Go HardOGH
Toga se moze samo navijac Barselone ponositi, i borbalan :D
Stefoon
Koliko ti nisi realan, ti druze vidis samo ono sto ti zelis da vidis.
Lecter
A nije zaboravio ni 0:3 ni -15 nego vrti pricu koja mu odgovara.
NikkiCFC
Barsa u LS nema sanse protiv Reala. Dobili su ih u prvenstvu ali Real je tu nemotivisan da igra.
NRad17
Kakvo crno finale,polufinale Barsa Real potpisujem.
Armani
Ko je koga zadnji put izbacio iz lige sampiona?