ponedeljak 08.02.2021.
22:51

Tim Luke Milivojevića može biti i zadovoljan konačnim rezultatom.

EPA-EFE/Tim Keeton

Domaćini na "Eland Roudu" sjajnom igrom došli do nova tri boda, Palas izgubio samo 2:0.

Jorkširci su imali vođstvo već od trećeg minuta. Harison nastavlja uspešnu seriju, Dalasu se piše asistencija.

Samo sedam, osam minuta kasnije Bamford je imao sjajnu šansu. Ovog puta Guaita odlično reaguje. Imali smo i apel za penal od strane Lidsa, ipak Kejhilova greška nije skupo plaćena.

Rafinja je isto imao par prilika, upravo je posle šuta Brazilca Bamford stigao do svog gola. Lids vodi sa 2:0 od 54. minuta.

Rezervista Batšuaji je mogao da smanji deficit svog tima, Belgijanac koristi grešku Ejlinga, ali promašaj Belgijanca.

Harison je imao sjajnu šansu za svoj drugi gol na meču, prečka zaustavlja ubedljiviju pobedu Lidsa.