PL - Junajted gubi od Lukinog Palasa! (POLUVREME)

subota 24.08.2019.
16:52

U 16h su počela četiri duela trećeg kola Premijer lige.

Beta/Adam Davy/PA via AP

Mančester junajted je dočekao Kristal Palas na "Old Trafordu", nakon 45 minuta igre vode gosti.

Dominirali su "Đavoli" u prvih pola sata, da bi u 32. minutu doživeli šok.

Duga lopta ka Šlupu, koji dobija vazdušni duel sa Lindelofom, prosleđuje loptu ka Ajuu, koji beži odbrani Junajteda i matira De Heu za 1:0.

Imao je Palas dobru priliku da duplira prednost koji minut ranije, ali je De Hea intervenisao u poslednjem trenutku.

Na kraju, 1:0 za "Orlove" nakon prvih 45 minuta, videćemo šta je Solskjer spremio za drugo poluvreme.

Nerešeno je na "Vikaridž roudu", gde je Votford ugostio Vest Hem.

Poveli su "Čekićari" preko Nobla, koji je precizno izveo penal već u trećem minutu.

Rezultat je poravnao Andre Grej nekih 15ak minuta kasnije, na asistenciju Hjuza.

Novajlija u elitnom rangu Šefild je dočekao Lester, ekipa Brendan Rodžersa vodi sa 0:1 nakon prvog poluvremena.

Igrao se 38. minut kada je Džejmi Vardi pogodio mrežu "Blejdsa", na asistenciju Medisona.

Golovi su izostali u Brajtonu, ali ne i uzbuđenja.

Igrao se 30. minut kada je Florin Andone dobio direktan crveni karton, jer je laktom udario protivnika u lice.

Nekih 10ak minuta kasnije "Galebovi" stižu do prednosti, gol je postigao Luis Dank, ali je nakon intervencije VAR-a njegov pogodak poništen zbog faula.

Mančester junajted - Kristal Palas 0:1
Brajton - Sautempton 0:0
Votford - Vest Hem 1:1
Šefild junajted - Lester 0:1