PL - Luka kapiten i drugovi nemoćni kod kuće, Dajšova četa odnela bodove iz Londona!

subota 13.02.2021.
17:53

Barnli siguran protiv domaćina.

EPA-EFE/Clive Brunskill

Fudbaleri Barnlija savladali su Kristal Palas u Londonu sa 3:0 u okviru 24. kola engleske Premijer lige.

Gosti su stigli do velike prednosti već nakon deset minuta kada su sa dva brza pogotka Johana Gudmundsona u petom i Džeja Rodrigeza u 10. minutu šokirali "orlove".

Kristal Palas predvođen kapitenom Lukom Milivojevićem nije pronašao rešenje za ekipu Šona Dajša, pa je Metju Louton posle samo dva minuta igre u drugom poluvremenu postavio konačnih 3:0.

Do kraja susreta, zapretio je i Vestvud, međutim promene rezultata do kraja meča nije bilo.

Palas se nalazi na 13. mestu Premijer lige sa 29 bodova, dok sa tri manje Barnli zauzima 15. mesto.