PL - Milivojević i drugovi izgubili sa igračem manje, Mitru "mrvice" u remiju Fulama!

17:55

Aston Vila ostvarila sigurnu pobedu.

EPA-EFE/Rui Vieira

Dvema utakmicama 15. kola Premijer lige nastavlja se tradicionalni Boksing dej.

Aston Vila bila je bolja od Kristal Palasa na domaćem terenu rezultatom 3:0 i pored činjenice da je domaćin čitavo drugo poluvreme proveo sa igračem manje.

Vila je povela već u petom minutu golom Bertranda Traorea, ali je nevolja stigla krajem prvog poluvremena kada je Mings zaradio drugi žuton karton, odnosno isključenje.

Ipak, to nije mnogo pomoglo ekipi iz Londona koja je do kraja meča primila još dva gola - prvi u 66. kada je strelac bio Kortni Haus, a drugi deset minuta kasnije kada se u strelce upisao Anvar El Gazi.

Srpski reprezentativac Luka Milivojević odgirao je 69 minuta, a početkom drugog poluvremena zaradio je žuti karton.

Na meču između Fulama i Sautemptona u Londonu nije bilo golova, interesantno je da su "sveci" postigli čak dva pogotka, a oba su poništena nakon pregledanog VAR snimka zbog ofsajda.

Reprezentativac Srbije Aleksandar Mitrović ušao je u igru u 83. minutu, ali nije imao konkretan učinak.

Boksing dej u Premijer ligi nastavlja se derbijem Londona u 18.30 kada se sastaju Arsenal i Čelsi.